Kurz indického vaření v Brně? Hlavně zážitek

Kurz indického vaření v Brně? Hlavně zážitek

Autor a účastník kurzu: Zdeněk Záhora – březen 2016 V sobotu ráno po pár hodinách spánku se z hlavního nádraží v Brně vydáváme na místo kurzu. Nevím nic o komentovaném a mentorovaném vaření, které nás čeká. Proběhne pod vedením indického kuchaře, žijícího dlouhodobě v Brně se zkušenostmi z několika indických restaurací. Mám rád indickou kuchyni, ale […]

Mumbai – mantra úspěchu

Mumbai – mantra úspěchu

Mumbaiská nadzemní dráha nás nejen přepraví rychle a poměrně pohodlně kam potřebujeme, ale může nám nabídnout i něco navíc. Naučit nás, že bez boje není úspěchu … Poznejte kouzlo Mumbaie ve 3 minutách.

Severní Indie v Ultra HD (4K)

Severní Indie v Ultra HD (4K)

Dokonalé video ze severní Indie (Agra, Udaipur, Jodhpur, Khichan, Jaipur a Delhi), parádní hudba a naprosto luxusní kvalita v Ultra HD resp. 4K. Kdo nemá dostatečně kvalitní monitor nebo TV, stačí Full HD rozlišení. Rozhodně to chce na celou obrazovku.

India – what I’ve seen

India – what I’ve seen

Krátké video slovenského filmaře a cestovatele Patrika Paulinyi s jeho cesty po Indii. Překrásný snímek, který přesně vystihuje jak je Indie krásná. Určitě stojí za shlédnutí. Více informací a spousta fotografií nejen z Indie na webu patrikpaulinyi.com.